دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته نساجي،بررسي گروه صنعتي نيکو (سهامي خاص)

دسته بندي : گزارش کاراموزی » گوناگون

گزارش کاراموزي بررسي گروه صنعتي نيکو (سهامي خاص) شامل(40 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.


قسمتي از متن گزارش کاراموزي:

فهرست
مقدمه
تاريخچه شرکت:
کارخانه توليدي صنعتي ابهرريس
کارخانه توليدي و صنعتي نابريس
شرکت مهندسي و بازرگاني نيکونسج
مرکز تحقيقات فيزيک نساجي
پروژه بژار
پروژه نيکويافت
چگونه تهيه درخواست وجه:
رسيد کالا:
انبار:
رسيد انبار :
نحوه محاسبه اضافه کاري(شيفت کاري)
اساسنامه
اظهارنامه ثبتي شرکت:
صورتهاي مالي در گزارشات سالانه
نظام نگهداري منابع انساني:
نظام پرداخت در محل کارآموزي:
مراحل توليد در محل کارآموزي:
هزينه توزيع و فروش:
نظام پرداخت:
هزينه هاي استاندارد:مقدمه:

فشارهاي فزاينده موجود در محيط و آگاهي هاي  محيطي نياز به مطالعه تعاملات بين بخش  هاي اقتصادي با محيط را الزامي کرده است . حسابهاي ملي سنتي (توليد ملي خالص يا ناخالص يا داخلي)بر اندازه گيري رشد و عملکرد اقتصادي تأکيد دارد. به منظور ارزشيابي جامع تري از دوام و توسعه لازم است که حوزه حسابداري مالي گسترده تر گردد تا استفاده از منابع طبيعي و همچنين زيان هاي موجود در فرايند توليد را شامل مي شود.

هدف اين مقاله اندازه گيري دارائي هاي طبيعي و محاسبه هزينه ها و درآمدهاي محيطي است. اين مقاله با پذيرش سيستم هاي مديريت محيطي و سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري سبز به بررسي تعاملات بين محيط و عملکرد اقتصاد  شرکتها مي پردازد. علاوه بر اين، اين مقاله امکان ايجاد تعامل بين محيط و عملکرد اقتصادي شرکتها را با پذيرش سيستم هاي مديريت محيطي و سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري سبز، مورد بررسي قرار مي گيرد.
 
تاريخچه شرکت:

گروه صنعتي نيکو (سهامي خاص) مشتمل بر کارخانجات توليدي ابهرريس - گريس - نابريس و بازرگاني آذين نسج و مرکز تحقيقات فيزيک نساجي و پروژه هاي در دست ساخت نيکو بافت، بژار، ابهرنسج و برزنت بروجرد با سطح اشتغال حدود ??? نفر (در حال حاضر50% آن را افراد با تحصيلات دانشگاهي تشکيل داده اند) به شرح ذيل مي باشد:

کارخانه توليدي صنعتي ابهرريس

اين کارخانه با مساحت 2500 مترمربع واقع در شهرستان ابهر(کيلومتر 9 جاده ترانزيت ابهر - تاکستان) جديدترين واحد توليدي گروه مي باشد که در سال 1376 تأسيس شده است. اين کارخانه داراي دو سالن الياف سازي و منسوج نبافته مي باشد. سالن الياف سازي از حدود سه سال قبل به توليد الياف هايژنيک(بهداشتي) پلي پروپيلن و پلي استر با ظرفيت توليد 19000 تن در سال و سالن منسوج نبافته به توليد منسوج نبافته هايژنيک با ظرفيت 7000 تن در سال پرداخته استو ضمن تامين 95% منسوج نبافته هايژنيک مورد نياز صنايع بهداشتي داخلي به جهت رعايت اصول و ضوابط استانداردهاي بين المللي ، بهبود مستمر کيفيت ، قابليت انعطاف در توليد انواع سفارشها در کوتاهترين زمان ممکن و جلب اعتماد خريداران با انجام به موقع تعهدات خود موفق به صادرات فراگير و مستمر گرديده است که ارزش ارزي ان در سال 1380 به رقم ده ميليون دلار رسيد و پيش بيني مي گردد با اهتمام پرسنل تلاشگرو متخصص اين شرکت در سال 1381 استمرار و ارتقاء ايم امر قطعيت يابد.

کارخانه توليدي و صنعتي نابريس

اين کارخانه با مساحت 11000 مترمربع واقع در استان قزوين مي باشد که در سال 1372 تأسيس شده است. اين کارخانه حدود 5 سال، در زمينه ريسندگي الياف کوتاه فعاليت دارد. ظرفيت توليد سالانه اين کارخانه ، حدود 2500 تن نخ يک لا و چندلا در سال مي باشد.شرکت نابريس داراي گواهينامه ايزو 9002 (ISO 9002)  مي باشد.
اين شرکت از 160 پرسنل تشکيل شده که 7 نفر خانم و مابقي مرد مي باشند که از نظر تحصيلات 5 نفر داراي مدرک فوق ليسانس، 20 نفر ليسانس، 5 نفر فوق ديپلم ، 90 نفر ديپلم و 40 نفر زير ديپلم هستند.

صورتهاي مالي در گزارشات سالانه

در اين قسمت وظيفه گزارشگري با توجه به گزارشات سالانه يک واحد توليدي شامل ترازنامه صورت حساب سود و زيان که با استفاده از ارقام تاريخي تهيه شده اند ارائه مي گردد. صورتهاي مزبور و اقلام مندرج در آنها جهت نشان دادن نقش اساسي آنها در برنامه ريزي و کنترل مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرد يکي ديگر از صورتهاي مالي که در زمره صورتهاي مالي اساسي به صاحبان سرمايه ارائه مي گردد.

تاريخچه محل کارآموزي و دواير و مديريت هاي زيرمجموعه:

گروه صنعتي نيکو(سهامي خاص) مشتمل بر کارخانجات توليدي ابهرريس – نايريس و بازرگاني آذين نسج و مرکز تحقيقات فيزيک نساجي و پروژه هاي در دست ساخت نيکويافت – بژار- و برزنت بروجرد با سطح اشتغال حدود 700 نفر که در حال حاضر 50% آن را افراد با تحصيلات دانشگاهي تشکيل داده اند.

نظام برنامه ريزي و تأمين نيروي انساني:

کارخانه در حال تأسيس اول براي دستگاه مدير فني يعني چارت تعيين مي کند اگر در مجموع به 20 نفر نيرو نياز باشد مدير فني ، جلسه گذاشته که درخواست نيروي کار را مدير کارخانه تعيين مي کند و به اداره کار درخواست داده مي شودکه نيروي کار براي شرکت تازه تأسيس بفرستد که بعد از معرفي از طرف اداره کار فرم و مشخصات را پر مي کند و مدير که نيروي کار را درخواست داده بود از افراد مصاحبه بعمل مي آورد که اگر نيروي انساني قبول باشند (در مصاحبه) کل مدارک(مدرک تحصيلي، پايان خدمت سربازي و مدارک فني) را داده و قرارداد بسته مي شود و براي کار فرستاده مي شود.
دسته بندی: گزارش کاراموزی » گوناگون

تعداد مشاهده: 432 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 40

حجم فایل:59 کیلوبایت

 قیمت: 9,900 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل